İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK | ADANA SEO TEMİZLİK

Adana da hizmet veren SEO Temizlik şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek, sektördeki temizlik kurallarını da baz alarak hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Adana içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir.

Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntem ve teknikle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

Bilgi almak için iletişim paneline tıklayınız veye teklif talebinde bulunabilirsiniz.

        

İnşaat Sonrası Temizlik, Nasıl Yapılır ve Fiyatları

S.S.S.
ADANA AYSUN TEMİZLİK
TEKLİF FORMU
Adana Aysun Temizlik olarak; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile sizlerle kısa süre iletişime geçeceğiz ve istediğiniz yerin temizlenmesi hizmetini, piyasadaki birçok firmadan daha kaliteli ve uygun fiyata sizlere sunacağımızdan şüpehniz olmasın...